אתר אינטרנט מותאם למכשירים ניידים

ההתפתחויות הטכנולוגיות בעשורים האחרונים שינו את העולם שבו אנו חיים מן הקצה אל הקצה, הביאו למציאות חדשה בה העולם הקוון תופס חלק נכבד מחיינו, ותוך כך יצרו מגמות עסקיות וחברתיות חדשות. האינטרנט, הוא אחד מההתפתחויות החשובות ביותר של המאה העשרים ואחת, והוא הצליח לתפוס מקום של כבוד בעולם הפרטי כמו גם בעולם העסקים והפרסום של ימינו.

קשה לדמיין איך היו נראים חיינו ללא האינטרנט – מציאות שהיתה קיימת לפני זמן לא רב, והשתנתה באופן משמעותי עם הזמן. כיום, לכל אחד יש חשבון פרטי באחת ממגוון הרשתות החברתיות הקיימות, וכמעט כל בית עסק מחזיק אתר אינטרנט הנועד לפרסום ולשיווק בית העסק. בשורות הבאות נראה מה כרוך בהקמת אתר אינטרנט ומהן התועלות אשר פתיחת אתר עשויות לספק לנו.

הקמת אתרים

קיימות חברות רבות מאוד בשוק אשר מציעות הקמת אתר אינטרנט עבור לקוחות פרטיים ועסקיים, תוך שימוש במגוון תוכנות ומערכות לניהול תוכן. הקמת אתר מצריכה בראש ובראשונה, מחשבה לגבי מטרות האתר, ומה הוא אמור להשיג – האם מדובר בפרסום בלבד, או שמא נרצה שהאתר יספק גם אופציה לרכישה מקוונת או לחילופין הגדלת כמות המשתמשים בו. לאחר שהוחלט לגבי מטרות האתר, השלב הבא הוא בדרך כלל פניה לאחת מאותן חברות העוסקת בהקמת אתר אינטרנט. ישנן חברות המציעות שירותים לבעלי עסקים קטנים ובינוניים, וחברות אחרות מעדיפות לבנות אתרים גדולים יותר המיועדים לחברות ענק ותאגידים.

חברת הבניה תבקש קודם כל לאפיין את האתר – אפיון האתר מתקשר למטרות שהוגדרו על ידי בעל העסק, שהוא מבקש להשיג באמצעות פתיחת אתר אינטרנט. לאחר ההחלטה על מבנה האתר, ההיררכיה הפנימית בו מבחינת עמודים ומהו התוכן אשר ייכנס לאתר, מתחילה מלאכת הבניה עצמה. הבניה עשויה להתבצע באמצעות כתיבת קוד, או שימוש בתבניות מוכנות מראש תוך שינוי צבעי האתר, הלוגו והתוכן שנמצאים בו.

לאחר הקמת אתר האינטרנט ואישור הלקוח, יעלה האתר לאוויר, ומנקודה זו תתחיל עבודה חדשה לגמרי – קידום האתר במנוע החיפוש של גוגל. ככל שהאתר יגיע למקומות ראשונים בתוצאות החיפוש על ידי ביטויים שונים, כך החשיפה לאתר תהיה גבוהה יותר ועשויה להביא עימה מכירות רבות יותר והגדלת מאגר הלקוחות הפוטנציאלי.

מלאכת הקמת אתרים היא מלאכה מורכבת, שאם היא מתבצעת נכון היא עשויה להעניק לבעל העסק ערך מוסף גבוה משמעותי מבחינת חשיפה ומכירות. חשוב לזכור, כי למרות שתהליך הבניה עולה כסף, מדובר בתשלום חד פעמי, ולאחר שהאתר כבר מוכן יש צורך רק באחסנתו ובתחזוקו. הקמת אתר אינטרנט שבוצעה באופן תקין החל מהבסיס ועד להעלאתו לאוויר תחסוך לבעל האתר כסף רב מצד אחד, ותספק לו יתרונות עסקיים רבים מצד שני.

צרו קשר

סגירת תפריט
סגור

דוא"ל

info@sitepro.co.il

כתובת

דוד רמז 8, אשקלון

טלפון

072-22111169

WhatsApp

א-ה 9:00 - 17:00